İbrahim Can Köse Muğlaspor ile anlaştı.

Yeni sezon öncesi transferlerini sürdüren Muğlaspor iç transfer çalışmaları kapsamında Hasan Çelebi, Erol Aydın ve Osman Kocaağa ile sözleşme yeniledi. Dış transferde ise Şile Yıldızspor dan İbrahim Can Köse takıma kattı.

Muğlaspor geçtiğimiz sezon Şile Yıldızspor’da forma giyen 22 yaşındaki sol kanat oyuncusu İbrahim Can Köse’yi kadrosuna dahil etti.

Kariyerinde Tekirdağspor Ve Bayrampaşa formalarını da terleten genç futbolcu yeşil – beyazlı camiamıza transfer olduğu için oldukça mutlu olduğunu belirtti. İbrahim Can Köse yeşil-beyazlı renkler için mücadele etmekten onur duyacağını ifade etti..

TFF 3.LİG ekiplerinden Şile Yıldızspor, İbrahim Can Köse’yi kadrosuna kattı..

1998 doğumlu olan Sakaryalı Köse, geçen sene burada oynanan maçta da ilk 11 forması giymiş ve oynadığı futbolla çok beğenilmişti. Futbola 2008 yılında Sakaryaspor Altyapısında başlayan 22 yaşındaki genç futbolcu, daha sonra Tekirdağspor ve Bayrampaşaspor’da oynamıştı.3.Lig temsilcisi Bayrampaşaspor ile 11 maça çıkan Köse, ardından Şile Yıldızspor devam etmiş ve yeni kulübü Muğlaspor ile 1 senelik anlaşma imzaladı..

Arifiye Kışlaçay Mahallesin’den Çıkan Futbol Yetenekleri Hocaların Gözdesi!

Sakarya‘nın Arifiye İlçesi Kışlaçay Mahallesi’nde Futbol Yetenekleri Çıkmaya Devam Ediyor.Sercan Sevinç- Ender Acar Ve İbrahim Can Köse Oynadıkları Spor Kulüplerinde Hocaların Gözdesi Olmaya Devam Ediyor.

FUTBOL LA YOĞRULMUŞ BİR KÖY KIŞLAÇAY!

Kışlaçay Mahallesi futbola çok aşık bir köy dür.Milli Futbolcular çıkarmıştır Turhan Sofuoglu,Turgut Sevinç, Özcan Sevinç, Yaşar Omay ve günümüzde Ender Acar, Sercan Sevinç Ve İbrahim Can Köse gibi yetenekler çıkarmıştır. Futbolla Yoğrulmuş Bir Köy Kulübüdür Kışlaçayspor.

Kaynak: kislacay.com